anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cum te vad ceilalti?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Cum te vad ceilalti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum te vad ceilalti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Cum te vad ceilalti? Empty
MesajSubiect: Cum te vad ceilalti?   Cum te vad ceilalti? EmptySam Iul 12, 2008 11:31 pm

am sa trec direct la subiect...link-ul:
http://www.funtastic.ro/teste/personalitate/test.php?id=28

Mi-e mi-a iesit:
Ceilalti te vad ca o persoana spirituala, activa, incintatoare, amuzanta, practica si in general mereu interesanta; cineva care este permanent in centrul atentiei, dar suficient de echilibrat(a) ca sa nu i se suie la cap. Marea majoritate te considera de treaba, atent(a) si intelegator(oare), genul de om care e mereu gata sa-i ajute si sa-i incurajeze. Atentie insa; risti sa fii considerat(a) un om "prost de bun". Unii iau de-a gata amabilitatea ta si cred ca isi pot permite orice.

Mi-ar placea sa fiu apreciata in modul asta, nu ca nu asi fi...dar nu e fix la fel
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Lucy

Lucy


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 31
Localizare : Egypt
Warn :
Cum te vad ceilalti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum te vad ceilalti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/06/2008

Cum te vad ceilalti? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te vad ceilalti?   Cum te vad ceilalti? EmptyDum Iul 13, 2008 12:55 pm

Ceilalti te vad ca o persoana rationala, atenta, prudenta si practica. Sint cu totii de acord ca esti inteligent(a), talentat(a), insa modest(a). Poate ca nu esti genul care sa-si faca prieteni prea repede, insa toti isi dau seama ca esti foarte loial prietenilor pe care ti-i faci si ca te astepti la te poti baza pe acelasi gen de loialitate din partea lor. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti pierzi increderea intr-un prieten, dar si ca va fi la fel de greu sa te mai increzi in cineva care ti-a inselat-o. Atentie insa; mentii un profil relativ scazut si citeodata cei din jur tind sa te treaca cu vederea. Incearca sa te impui in situatiile care conteaza pentru tine.

Asta mia iesit mie ~~"
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
~Hina~

~Hina~


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
Cum te vad ceilalti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum te vad ceilalti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Cum te vad ceilalti? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te vad ceilalti?   Cum te vad ceilalti? EmptyDum Iul 13, 2008 4:25 pm

Ceilalti te vad ca o persoana rationala, atenta, prudenta si practica. Sint cu totii de acord ca esti inteligent(a), talentat(a), insa modest(a). Poate ca nu esti genul care sa-si faca prieteni prea repede, insa toti isi dau seama ca esti foarte loial prietenilor pe care ti-i faci si ca te astepti la te poti baza pe acelasi gen de loialitate din partea lor. Cei care te cunosc bine stiu ca e foarte greu sa-ti pierzi increderea intr-un prieten, dar si ca va fi la fel de greu sa te mai increzi in cineva care ti-a inselat-o. Atentie insa; mentii un profil relativ scazut si citeodata cei din jur tind sa te treaca cu vederea. Incearca sa te impui in situatiile care conteaza pentru tine.

Mi-a iesit ca tie, Lucy! ~_~ ...E cam adevarat Shocked pale
Sus In jos
Amelie

Amelie


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 28
Localizare : La granita dintre viata si moarte!
Warn :
Cum te vad ceilalti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum te vad ceilalti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/05/2008

Cum te vad ceilalti? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te vad ceilalti?   Cum te vad ceilalti? EmptyLun Iul 14, 2008 2:01 am

Ceilalti te vad ca o persoana metodica si atenta la detalii. S-au obisnuit sa se gindeasca la tine ca la cineva excesiv de prudent si linistit, si ii surprind situatiile in care faci ceva impulsiv; de la tine se asteapta mai degraba sa examinezi situatiile pe toate partile si nu sint surprinsi atunci cind gasesti ceva cu care nu esti de acord. Risca din cind in cind, stringe din dinti si iesi in "lumina reflectoarelor". S-ar putea sa descoperi ca-ti place.
O.o' Cum? Imposibil! Cred... Cei care ma cunosc sa imi zica pe mess daca e adevarat sau fals. Ma asteptam sa iasa altceva fiinca am mai omis in variante. De unde sa stiu in ce pozitie adorm, cum stau cand vorbesc cu cineva, imi plac toate culorile, am mai multe oziti de relaxare...toal aiurea testul. >.<
Sus In jos
http://anime-fan-comunity.do-goo.com/index.htm
fox demon

fox demon


Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : top secret
Warn :
Cum te vad ceilalti? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Cum te vad ceilalti? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 06/11/2008

Cum te vad ceilalti? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te vad ceilalti?   Cum te vad ceilalti? EmptyJoi Noi 06, 2008 10:51 pm

Iata interpretarea raspunsurilor tale la testul "Cum te vad ceilalti?"

Ceilalti te vad ca o persoana spirituala, activa, incintatoare, amuzanta, practica si in general mereu interesanta; cineva care este permanent in centrul atentiei, dar suficient de echilibrat(a) ca sa nu i se suie la cap. Marea majoritate te considera de treaba, atent(a) si intelegator(oare), genul de om care e mereu gata sa-i ajute si sa-i incurajeze. Atentie insa; risti sa fii considerat(a) un om "prost de bun". Unii iau de-a gata amabilitatea ta si cred ca isi pot permite orice.
Sus In jos
http://d3nysa-scumpika.hi5.com
Continut sponsorizat





Cum te vad ceilalti? Empty
MesajSubiect: Re: Cum te vad ceilalti?   Cum te vad ceilalti? Empty

Sus In jos
 
Cum te vad ceilalti?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Others :: Teste-
Mergi direct la: