anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Care este cel mai mare vis al vostru?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Care este cel mai mare vis al vostru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este cel mai mare vis al vostru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Care este cel mai mare vis al vostru? Empty
MesajSubiect: Care este cel mai mare vis al vostru?   Care este cel mai mare vis al vostru? EmptyVin Iul 11, 2008 11:47 pm

Cel mai mare vis al meu la moentul acesta e sa devin avocat sau procuror, mereu mi-a placut slujba asta plus ca se castiga bine.Imi place sa adun dovezi si sa apar pe cineva
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Scarlet Smith

Scarlet Smith


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Dream World
Warn :
Care este cel mai mare vis al vostru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este cel mai mare vis al vostru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Care este cel mai mare vis al vostru? Empty
MesajSubiect: Re: Care este cel mai mare vis al vostru?   Care este cel mai mare vis al vostru? EmptySam Iul 12, 2008 10:57 am

Ma bucur ca a deschis cineva si acest subiect , intrucat mi se pare o intrebare interesanta.
Momentan cred ca cel mai mare vis al meu ar fi sa ma vad admisa la Harvard , sa termin facultatea si sa devin medic genetician.Apoi as vrea sa continui munca lui Robert White si ... Nu prea stiu ...
Cred ca mi-ar place sa ma marit , sa am copii , sa am o cariera de succes etc etc ... Insa deocamdata la varsta mea nu prea sunt strabatuta de astfel de ganduri ... Care este cel mai mare vis al vostru? 283609 Probabil ca daca cineva ar incerca sa-mi vorbeasca despre asta m-as simti ingradita ...
Deocamdata am mai zis ... vreau sa termin liceul , sa ajung la facultate ... si apoi mai vedem ! Care este cel mai mare vis al vostru? 614490
Sus In jos
Eyes Rutherford

Eyes Rutherford


Numarul mesajelor : 10
Varsta : 33
Localizare : Japonia
Warn :
Care este cel mai mare vis al vostru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este cel mai mare vis al vostru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Care este cel mai mare vis al vostru? Empty
MesajSubiect: Re: Care este cel mai mare vis al vostru?   Care este cel mai mare vis al vostru? EmptySam Iul 12, 2008 1:40 pm

Huh.... Rolling Eyes

Cel mai mare vis al meu era sa ajung in Japonia! Surprised Insa nu stiu daca se va implini vreodata.... Neutral

Nu imi doresc de la viata decat sa ma casatoresc , sa imi intemeiez o familie (cine se simte Rolling Eyes ) si sa am o slujba destul de buna in domeniul IT de preferat!!! Nu imi plac banii si alte nimicuri care nu te fac fericit!!! I love you


Cam asta este totul!!! Care este cel mai mare vis al vostru? 614490
Sus In jos
Scarlet Smith

Scarlet Smith


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Dream World
Warn :
Care este cel mai mare vis al vostru? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Care este cel mai mare vis al vostru? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Care este cel mai mare vis al vostru? Empty
MesajSubiect: Re: Care este cel mai mare vis al vostru?   Care este cel mai mare vis al vostru? EmptySam Iul 12, 2008 1:48 pm

Da ... asta stiam de cand lumea ... Rolling Eyes Dar ce am zis eu mai sus ? Eee ... lasa ca nu vreau sa facem SPAM asa ca las sa continuam discutia asta in particular ... Care este cel mai mare vis al vostru? 457415
Da ... u nu crezi sa ajungi in Japonia fiindca plec eu in America ... Care este cel mai mare vis al vostru? 168150
Sus In jos
Continut sponsorizat





Care este cel mai mare vis al vostru? Empty
MesajSubiect: Re: Care este cel mai mare vis al vostru?   Care este cel mai mare vis al vostru? Empty

Sus In jos
 
Care este cel mai mare vis al vostru?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Others :: Diverse-
Mergi direct la: