anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aruncati o privire si pe aici ...

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Scarlet Smith

Scarlet Smith


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Dream World
Warn :
Aruncati o privire si pe aici ... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aruncati o privire si pe aici ... Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Aruncati o privire si pe aici ... Empty
MesajSubiect: Aruncati o privire si pe aici ...   Aruncati o privire si pe aici ... EmptyVin Iul 11, 2008 4:56 pm

Da pai ... am si eu cateva creatii ... Le-am facut acum 3 saptamani si ... as vrea sa aud cateva pareri ...

Set 1
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-1
Aruncati o privire si pe aici ... Animegurl2-1

Set 2
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-2-1
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-3-1

Set 3
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-4-1
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-5-1

Set 4
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-16-1
Aruncati o privire si pe aici ... Animemodified-17-1

Cam atat deocamdata ...
Sus In jos
Amelie

Amelie


Numarul mesajelor : 9
Varsta : 28
Localizare : La granita dintre viata si moarte!
Warn :
Aruncati o privire si pe aici ... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aruncati o privire si pe aici ... Right_bar_bleue

Data de inscriere : 13/05/2008

Aruncati o privire si pe aici ... Empty
MesajSubiect: Re: Aruncati o privire si pe aici ...   Aruncati o privire si pe aici ... EmptyVin Iul 11, 2008 6:07 pm

Suspect Le-am vazut pe un alt forum si erau ''din stoc''. O.O Poate tu esti Angelique sau poate nu dar o sa comentez:
Sunt facute in photo scape, nu?
Sunt doar aduse la marimea asta si le-ai pus un frame.
Mult prea simple. Al doilea set este necalr. Ultimul e alb. Primul e imaginea fara nimic.
cam atat ca nu ma prea pricep la GFx dar incearca sa suprapui niste imagini, sa pui text, sa folosesti brush si efecte si niste rendere.
Sus In jos
http://anime-fan-comunity.do-goo.com/index.htm
Scarlet Smith

Scarlet Smith


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Dream World
Warn :
Aruncati o privire si pe aici ... Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Aruncati o privire si pe aici ... Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Aruncati o privire si pe aici ... Empty
MesajSubiect: Re: Aruncati o privire si pe aici ...   Aruncati o privire si pe aici ... EmptyVin Iul 11, 2008 6:22 pm

lol! Aaa da .. sunt Angelique , marquis des Anges ! Embarassed Pai ... trebuie sa recunosc ca imaginile sunt facute doar cu photosharing ... Pai da ... Aaa ... imi ia ceva pana sa gasesc programe si imi ia si mai mult pana invat sa le folosesc ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aruncati o privire si pe aici ... Empty
MesajSubiect: Re: Aruncati o privire si pe aici ...   Aruncati o privire si pe aici ... Empty

Sus In jos
 
Aruncati o privire si pe aici ...
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Fan area :: GFX-
Mergi direct la: