anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Parerea vizitatorilor

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyVin Mai 16, 2008 6:48 pm

DEci....ce spuneti? flower
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Zoey
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyLun Iun 23, 2008 1:21 am

Imi place......e dragut forumul....mai ales cum e structurat...... :lol!
Sus In jos
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyLun Iun 23, 2008 11:34 am

Merci bounce
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Sora Naegino

Sora Naegino


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 30
Localizare : Kaleido Star
Warn :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/06/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyMier Iul 02, 2008 12:34 pm

Forumul e bun,imi place....dar e o probleme ca sunt limitata in drepturi.....Link-ul meu mereu e sters,acum citeva zile mi-am postat adresa forumuli meu,dar iata ca acum e sters acest mesaj,asta cum se numeste?
Sus In jos
http://chio-anime.forumgratuit.ro
Waterfal
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyDum Iul 06, 2008 12:15 pm

Mai ai de lucrat la el.
Sus In jos
Sora Naegino

Sora Naegino


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 30
Localizare : Kaleido Star
Warn :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue30 / 10030 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 14/06/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Iul 10, 2008 10:44 am

Are un look extra-super...asa imi place!
Sus In jos
http://chio-anime.forumgratuit.ro
~Hina~

~Hina~


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Iul 10, 2008 10:51 am

Acum, forumul arata super! Parerea vizitatorilor 321280 Parerea vizitatorilor 275998
Bravo, chiar imi place aceasta tema! Parerea vizitatorilor 277738 Parerea vizitatorilor 168150
Sus In jos
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Parerea vizitatorilor Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Parerea vizitatorilor Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Iul 10, 2008 2:27 pm

Hina si Sora, merci de aprecieri dar mai cititi titlul......doar vizitatorii posteaza aici...ma rog, sa trecem cu vederea de data asta.Lucrul asta e valabil pentru toata lumea!
DAca mai continuati asa, bara de warn va scadea!
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
ghici...
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Iul 10, 2008 2:37 pm

Am primit massul : -pt cei ce-l cunosc, forumul e schimbat radical

si cred ca nu stiti ce inseamna o schimbare radicala. Nu-mi place cum e structurat. Pozele de la sectiuni nu ar trrebui sa fie deoarece se incarca mai greu pagina si e prea incarcat. Ati facut niste sectiuni aiurea. Puteti sa ziceti ce vreti dar va dau un sfat: renuntati.
Sus In jos
Andaluza
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Iul 10, 2008 6:45 pm

Mie una imi place mult acest forum.Nu , nu stiu cum era inainte , asa ca nu vreau s incep un conflict fara sens.BANNER-ul mi se pare foarte interesant !Ma gandesc sa ma inscriu si eu. Very Happy
Sus In jos
Amelia
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Iul 24, 2008 3:46 pm

Mda...e foarte dragut forumul imi chiar place poate ma voi inscrie mai incolo...si smilies-urile sunt super dragute Parerea vizitatorilor 616410 in rest e bine structurat.Ii mai trebuie ceva topic-uri din cate am vazut..e super lol!
Sus In jos
roza
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Noi 06, 2008 10:30 pm

super forumu ia zicetimi si mie este descis forumu sau o sa postez pe degeaba Shocked
Sus In jos
roza
Vizitator
Anonymous



Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor EmptyJoi Noi 06, 2008 10:31 pm

totusi o sa ma inscriu ce am de pierdut Suspect
Sus In jos
Continut sponsorizat





Parerea vizitatorilor Empty
MesajSubiect: Re: Parerea vizitatorilor   Parerea vizitatorilor Empty

Sus In jos
 
Parerea vizitatorilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Vizitatori :: Parerea vizitatorilor pe forum-
Mergi direct la: