anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Top 3 personaje preferate

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
bloody teo

bloody teo


Numarul mesajelor : 8
Localizare : Vrancea
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/05/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyJoi Mai 08, 2008 5:14 pm

Cred ca titlul spune totul...

Nu aveti voie sa va luati de topul userului/userilor care a /au postat inaintea voatra, fiecare are dreptul sa iti exprime opinia personala.
Dupa ce veti face topul, veti scrie in dreptul fiecarui personaj in minim un rand de ce la-ti ales.


1)Yukari: Pentru ca s-a maturizat foarte mult si incetul cu incetul a descoperti ce e aia "dragoste". O apreciez pentru puterea ei de a se ridica de fiecare data, pentru curajul ei de a fugi de acasa si mai ales pentru faptul ca a devenit prin multa munca ceea ce este acum.

2)George: Pentru ca este dragut, mi-a placut de cand l-am vazut prima data. Imi place personalitatea lui si mai ales cand se enerveaza dar totusi incearca sa ramana calm. Apreciez faptul ca este direct, uneori prea direct... Imi place la el spune ceea ce simte si nu se ascunde...

3)Izabella: Cand am aflat ca este biat nu mi-a venit a crede. Prima data am crezut ca este o gluma insa se pare ca nu. Imi place de ea ca mereu este degajata si emana o "energie" foarte linistitoare. Este draguta, mai bine spus dragut si povestea este una impresionanta.




Ja ne...
Sus In jos
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyJoi Mai 08, 2008 5:19 pm

1.Yukari-ma regasesc de multe ori in ea, imi place ca arata cut si seamana cu mine
2.Miwako-o fire optimista, exact ca un copil si imi place stilul ei putin maiciudat de a se imbraca
3.George-tine la Yukari, gandeste liber si e realist.
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Meisekyume

Meisekyume


Numarul mesajelor : 25
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyJoi Mai 08, 2008 5:27 pm

1 . Yukari - Imi place ca a stiut sa profite de ocazie si a ajuns ce a ajuns . Multe persoane s-ar invarti , s-ar gandi , si nu s-ar alege cu nimic . Nu a mai tinut cont de nimic si a facut ce a crezut ea . [ vai , sunt geloasa >_< ]

2 . Miwako - Draguta copila . Ador felul in care se imbraca . =D

3 . George - Pentru ca stie sa isi pastreze calmul si ... nu mai aveam pe cine sa pun pe ultimul loc .
Sus In jos
~Hina~

~Hina~


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptySam Mai 31, 2008 2:35 pm

1. Miwako ~ imi place mult de ea pentru ca se comporta ca un copil in preajma lui Arashi dar este draguta in felul ei de-a fi

2. Yukari ~ foarte indrazneata, isi impune propriul punct de vedere in fata mamei ei si este foarte draguta, mai ales cand poarta creatiile "Paradise Kiss"

3. George ~ pentru ca tine mult la Yukari si pentru ca stie sa-si pastreze calmul Top 3 personaje preferate 239209
Sus In jos
Scarlet Smith

Scarlet Smith


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Dream World
Warn :
Top 3 personaje preferate Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 3 personaje preferate Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate EmptyVin Iul 11, 2008 11:25 am

1) Yukari ~ Intrucat personajul ei mi se pare foarte apropiat de realitate.Fata trece prin diferire stari (gelozie , dragoste , nehotarare) , insa le face foarte bine fata.Iar pana la sfarsit devine o cu totul alta persoana.De asemenea imi place mult si aspectul fizic al ei.
2)George ~ Da , stiu , este baiatul caruia aparent nu-i pasa decat de propria persoana , insa pe parcursul celor 12 episoade se schimba mult si chiar si el descopera ce inseamna adevarata dragoste.
3)Miwako ~ Mi se pare foarte sweety si imi place mult stilul ei vestimentar.Si ea , asemeni lui Caroline a avut de facut alegeri grele in viata si totusi si-a pastrat mereu buna dispozitie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Top 3 personaje preferate Empty
MesajSubiect: Re: Top 3 personaje preferate   Top 3 personaje preferate Empty

Sus In jos
 
Top 3 personaje preferate
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Anime :: Paradis kiss-
Mergi direct la: