anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^

In jos 
+4
~Hina~
bloody teo
Nana Komatsu
Meisekyume
8 participan?i
AutorMesaj
Meisekyume

Meisekyume


Numarul mesajelor : 25
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyDum Mai 04, 2008 6:55 pm

Deci , ce ai face ? =D [ argumentati raspunsul ]
Sus In jos
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyDum Mai 04, 2008 9:06 pm

Pai ce sa fac?
Asi scire lume in el, normal! Very Happy
Nu cred totusi ca asi exagera precum Kira, din cand in cand asi incerca sa nu il prea folosesc.

Apropo, cand deschizi un topic este necesar sa iti spui si parerea ta.
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Meisekyume

Meisekyume


Numarul mesajelor : 25
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyDum Mai 04, 2008 9:49 pm

Ehm , scuze , postez acum . :">

Probabil , as scrie 2-3 nume in el , dup-aceea m-as plictisi oricum [ cat de nesatul poti sa fii sa nu te plictisesti de el dupa cateva zile ? =\ ] dar totusi , l-as pastra . [cine stie cand ma apuca si pe mine setea de justitite si bla bla bla 8-|]

Indeed , nu cred ca un om normal ar depasi limitele pe care le-a depasit Kira * that dude has a biiig problem >_< * . Tre sa fi ori psihopat ori kinda dumb , sa nu realizezi ca lucrul pe care il face este rau si devii si tu la randul tau un criminal . =D
Sus In jos
bloody teo

bloody teo


Numarul mesajelor : 8
Localizare : Vrancea
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyJoi Mai 08, 2008 2:59 pm

Pai...
Daca as avea eu un Death Note as incerca sa scap lumea de toti criminalii periculosi si de toti violatorii care stau la colt de strada asteptandu-si victima.

Cel mai mult mi-ar place sa am un Shinigami langa mine ca si Rem, care sa tina la mine si sa aiba "grija" de cei care imi vor raul. Sa ma ajute atunci cand am nevoie si sa fie alaturi de mine mereu.

Dupa ce voi face asta, il voi pune undeva, intr-un loc sigur, unde stiu ca nu-l va gasi nimeni si voi sta linistita alaturi de Shinigami al meu, mancand mere rosii si jucandu-ne de-a vati-ascuselea.




Ja ne...
Sus In jos
~Hina~

~Hina~


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptySam Mai 31, 2008 1:40 pm

Daca as avea un Death Note cu siguranta l-as arunca in foc! Nu as avea la ce sa-l folosesc... mai ales ca ar genera scandal intre mine si nu stiu cate persoane... sau poate l-as pastra, dar nu i-as face nimic altceva... il pastrez ca suvenir! :-" Nu vreau ca eu sa fiu invinovatita de moartea a zeci de oameni... kidding! Poate ca mi-as omori cativa profesori... si toti manelistii... si pe Becali, ca si asa ma scoate din sarite! >.<
Sus In jos
Meisekyume

Meisekyume


Numarul mesajelor : 25
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptySam Mai 31, 2008 5:28 pm

Daca moare Becali Razboinicul Luminii cine o sa mai apara pe la toate talkshowurile din Romanica sa faca scandal ? ^^ Ar fi plictisitor fara el ... :>
Sus In jos
~Hina~

~Hina~


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptySam Mai 31, 2008 5:31 pm

Opaque Divinity a scris:
Daca moare Becali Razboinicul Luminii cine o sa mai apara pe la toate talkshowurile din Romanica sa faca scandal ? ^^ Ar fi plictisitor fara el ... :>
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ 24 Asa e...dar mai exista si Vadim Tudor asa ca nu ar fi chiar asa de plictisitor (si cu ocazia asta am mai adaugat o persoana in Death Note! Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ 19 )
Sus In jos
Lucy

Lucy


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 31
Localizare : Egypt
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/06/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyLun Iun 16, 2008 12:10 am

Sincer daca as avea in mana un Death Note mas cam teme sa-l folosesc.....sau poate las folosi scriind doar numele unor infractori.Fara mila fara mila Twisted Evil Laughing
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyLun Iun 16, 2008 12:12 am

Lucy a scris:
.Fara mila fara mila Twisted Evil Laughing
Laughing
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
Lina Inverse

Lina Inverse


Numarul mesajelor : 11
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 17/05/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyLun Iun 23, 2008 1:59 pm

Oare ce as face cu un caiet ca death note?Ce intrebare ..
Normal ca as omora pe cei care-i uras..adika stiu k ar fi o crima dar daca lai avea nu te-ai putea abtine sa nu-l folosesti,dupa parerea mea. Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ 321280
Sus In jos
Yumi Jun

Yumi Jun


Numarul mesajelor : 4
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyJoi Iul 10, 2008 8:05 am

Oare ce as face cu el? Rolling Eyes Normal ca nu las arunca la gunoi.As omora pe cei care ii uras,desi asta presupune ca voi ajunge in iad pentru ac i-am omorat.Dar cred ca nu s-ar abtine nimeni sa il foloseasca...
Sus In jos
http://ilusion-dream.forumgratuit.ro/
Lenalee

Lenalee


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : ~*~Pe undeva prin Bucuresti~*~
Warn :
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ EmptyJoi Iul 10, 2008 8:01 pm

Wow...pai in primul rand as scapa lumea de oameni falsi si mincinosi^^,apoi as rade de pe fata pamantului profii^^(asa se duce si scoala),apoi as incerca sa elimin toti infractorii (i know i know..pshiho mind lol! )
Sus In jos
http://www.innocentlove.smfforfree4.com
Continut sponsorizat





Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^   Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^ Empty

Sus In jos
 
Ce ai face daca ai avea un Death Note ? ^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Death note

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Anime :: Death note-
Mergi direct la: