anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Spiral

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Nana Komatsu
Admin
Nana Komatsu


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 29
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
Spiral Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral Right_bar_bleue

Data de inscriere : 02/05/2008

Spiral Empty
MesajSubiect: Spiral   Spiral EmptyMier Mai 14, 2008 2:05 pm

Totul începe când Kiotaka Narumi dispare fără urmă după ce își apelase fratele Ayumu spunându-i că în legatură cu misterul Blade Children(copii spintecători)el va dispărea pâna când află "misterul nevazut din mâinile lui" și că să-i transmită cumnatei lui,Madoka același lucru.

E un anime de nota 10!
Grafica e buna, personajele sunt ok si modul cum rezolva personjele acele mistere e de-a dreptul uluitor! I love you
Sus In jos
https://anime-rose.forumgratuit.ro
~Hina~

~Hina~


Numarul mesajelor : 31
Varsta : 30
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
Spiral Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral Right_bar_bleue

Data de inscriere : 31/05/2008

Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral EmptySam Mai 31, 2008 1:36 pm

Recunosc ca si mie mi-a placut acest anime. Toate misterele erau greu de descifrat fara ajutorul lui Ayumu. Si Hiyono facea tot anime-ul mai amuzant!
Cel mai mult dintre Copiii Spintecatori imi place Eyes...este atat de misterios, si imi plac enorm de mult ochiii sai albastri de pisica!
Dar preferatul meu ramane Ayumu Rolling Eyes ...si Hiyono...fara ei doi anime-ul nu ar avea farmec!
Sus In jos
Lucy

Lucy


Numarul mesajelor : 35
Varsta : 31
Localizare : Egypt
Warn :
Spiral Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral Right_bar_bleue

Data de inscriere : 15/06/2008

Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral EmptyLun Iun 16, 2008 1:39 am

Mia placut mult acest anime.Este un anime care se bazeaza pe logica si poate chiar si noroc.Ghicitorile pe care trebuiau sa le ghiceasca erau foarte grele ca sa nu mai spun ca personajele erau si presati din cauza ca erau amenintati,deci nu aveau alta solutie de scapare decat sa "descifreze' ghicitorile pentru a iesi din capcana.Dupa parerea mea acest anime este de nota 10 deoarece din el ai multe lucruri de invatat.
Sus In jos
http://lov-anime4ever.forumgratuit.ro/
Lenalee

Lenalee


Numarul mesajelor : 16
Varsta : 30
Localizare : ~*~Pe undeva prin Bucuresti~*~
Warn :
Spiral Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Spiral Right_bar_bleue

Data de inscriere : 10/07/2008

Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral EmptyJoi Iul 10, 2008 8:17 pm

Este unul din anime~urile mele preferate,dar imi pare rau pentru ca nu a fost continuat si din cate am inteles nu va mai aparea o a2a serie.Mi-a placut foarte tare pentru ca a fost inconjurat de mister si ca actiunea sa invartit in jurul lui Ayumu.Anyway...sfarsitul a lasat loc de o continuare si ne-a lasat si in ceata,dar daca vreti sa aflati mai multe despre ce se intampla mai departe,va recomand sa citit manga^^.
Sus In jos
http://www.innocentlove.smfforfree4.com
Continut sponsorizat





Spiral Empty
MesajSubiect: Re: Spiral   Spiral Empty

Sus In jos
 
Spiral
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Anime :: Spiral-
Mergi direct la: