anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

May wong

In jos 
AutorMesaj
Nana Komatsu
Admin

Numarul mesajelor : 113
Varsta : 23
Localizare : a doua strada la dreapta
Warn :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 02/05/2008

MesajSubiect: May wong   Mier Mai 14, 2008 2:01 pm

May este una dintre personajele mele preferate.Nu se da nici ea batuta ca si Sora,e super nervoasa ( ) si arata destul de bine.Un defect al ei ar fi poate ca la inceput era cam inganfata si tot ce conta pentru ea era castigul.

Numarul mesajelor : 25
Warn :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 04/05/2008

MesajSubiect: Re: May wong   Joi Mai 15, 2008 6:37 pm

La fel ca si Sora , are vointa , ar da totul ca sa reuseasca ... de invidiat . :-<
Totusi , mie nu mi s-a parut nimic prea special la ea . Adica , la un moment dat tot trebuia sa apara un personaj ca ea .
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
~Hina~

Numarul mesajelor : 31
Varsta : 24
Localizare : In My Dreams...Or In My Room...
Warn :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 31/05/2008

MesajSubiect: Re: May wong   Sam Mai 31, 2008 2:47 pm

May Wong mi se pare destul de draguta...seamana mult cu Sora....desi e mult mai inganfata...
Ce m-a impresionat la ea este Spirala Demonului...a reusit sa efectueze manevra cu bratul in ghips...
Oricum, semana destul de mult cu mine si e unul dintre personajele mele preferate, pe langa Sora si Rosetta
Sus In jos
Sora Naegino

Numarul mesajelor : 32
Varsta : 24
Localizare : Kaleido Star
Warn :
30 / 10030 / 100

Data de inscriere : 14/06/2008

MesajSubiect: Re: May wong   Dum Iun 15, 2008 8:05 pm

May e dragutza dar o vreme isi ascudea calitatea asta,Daca a putut sa se prieteneasca cu Sora va reusi cu toti
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://chio-anime.forumgratuit.ro
sora_angel

Numarul mesajelor : 8
Warn :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 14/07/2008

MesajSubiect: Re: May wong   Lun Iul 14, 2008 3:56 pm

May e o fata draguta desi la inceput era ingamfata si aroganta,Sora a reusit sa o schimbe foarte mult la final devenind prietene..
Sus In jos
Scarlet Smith

Numarul mesajelor : 32
Localizare : Dream World
Warn :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 11/07/2008

MesajSubiect: Re: May wong   Mier Iul 16, 2008 5:55 pm

Nu stiu de ce dar nu prea sunt printre fanii acestui persoanj.Cred ca imi sta in fire sa nu imi placa persoanejele negative.Nu , May nu este tocmai un personaj negativ , dar mi se pare ca rolul ei in acest anime este acela de a o scoate mai degraba in evidenta pe Sora.Cred ca nu sunt printre putinele persoane care au observat ca May si Sora sunt doua personaje in antiteza.Sora este calma , May este de cele mai multe ori surescitata.Sora la inceput nu reuseste sa il accepte pe Leon , May devine partenera acestuia si chiar ii place.Pana si costumele celor doua sunt total diferite.Pe langa aceasta , stilul lor este in antiteza totala.Un exemplu foarte bun mi se pare Spirala Demonului vs Acrobatia Ingerului.
Cum am mai spus si la inceput , nu imi place acest personaj , dar nu ii pot nega meritele.Este o acrobata foarte talentata (nu o consider in schimb o Stea Kaleido , alaturi de Sora si Layla) , are o personalitate puternica si nu renunta niciodata.Si da , sunt de acord , are o infatisare placuta.Parerea mea este aceea ca locul lui May ar fi mai bine pe gheata decat la trapez.

Sus In jos
jesseamorerosetta

Numarul mesajelor : 5
Warn :
0 / 1000 / 100

Data de inscriere : 30/11/2010

MesajSubiect: Re: May wong   Mar Noi 30, 2010 2:42 pm

May erste o fata puternica si ftumoasa dar preferata mea este Rosetta. Sper ca ea si cu May sa devina cele mai bune prietene. Surprised
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: May wong   

Sus In jos

May wong
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Anime :: Kaleido star-
Mergi direct la: