anime rose
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

anime rose

Un forum dedicat special anime-urilor Elfen lied, Nana si Gray man!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Top 5 cupluri

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
bloody teo

bloody teo


Numarul mesajelor : 8
Localizare : Vrancea
Warn :
Top 5 cupluri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 cupluri Right_bar_bleue

Data de inscriere : 08/05/2008

Top 5 cupluri Empty
MesajSubiect: Top 5 cupluri   Top 5 cupluri EmptyJoi Mai 08, 2008 5:05 pm

Cred ca titlul spune totul, insa eu o sa detaliez putin...
In acest topic veti face un top 5 cupluri preferate. Si ca sa nu fie spam ve-ti argumenta in cel putin un rand de ce ati ales aceste cupluri.
Nu aveti voie sa va luati de topul userului/userilor care a/au postat inaintea voastra. Fiecare are voie sa isi exprime opinia personala.

Asa ca voi incepe eu...:

1) Inuyasha si Kagome: - Pentru ca cei doi se potrivesc. El este ametit, iar ea serioasa. El este "trecut prin viata" iar ea nu. Pentru ca se completeaza perfect unul pe celalalt si pentru ca le sta bine impreuna, fac un cuplu dragut si amuzant;

2)Miroku si Sango: - Pentru ca au fost, sunt si vor fi cel mai funny cuplu din cate exista. El un afemeiat iar ea o fata serioasa. Si, sa recunoastem ca celor doi le sta bine impreuna;

3)Sesshomaru si Rin: - Iar un cuplu care ar fi dragut, asa dupa ce Rin va mai creste. Cred ca s-ar intelege de minune mai ales ca Sesshomaru tine la ea, insa poate o va face si in alt fel decat acum; Rin este o fata atragatore si iubitoare/vesela iar el tipul rece/misterios... ;

4) Naraku si Kikio: - Pentru ca astia doi se potrivesc de minune. Ea a facut rau lui Inuyasha si Kagome, el la fel... Amandoi au acea ura care nu poate fi stinsa decat cu varsare de sange;

5)Kouga si Ayame: - I-am pus pe ultimul loc pentru ca astia doi... Nu s-ar potrivi deloc... Kouga o iubeste pe Kagome iar Ayame pe el, deja imi imaginez ce s-ar intampla daca ar fi impreuna...




Ja ne...
Sus In jos
Scarlet Smith

Scarlet Smith


Numarul mesajelor : 32
Varsta : 29
Localizare : Dream World
Warn :
Top 5 cupluri Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Top 5 cupluri Right_bar_bleue

Data de inscriere : 11/07/2008

Top 5 cupluri Empty
MesajSubiect: Re: Top 5 cupluri   Top 5 cupluri EmptyVin Iul 11, 2008 4:28 pm

Acesta ar fi topul meu ...

1)Miroku&Sango ~ Da , el este calugarul afemeiat , iar ea e preoteasa care il aduce intordeauna cu picioarele pe pamant.Am citit si manga si acolo , cei doi vor ramane impreuna si vor avea 3 copii.Dupa parerea mea formeaza un cuplu foarte reusit.
2)Sesshomaru&Kikyou ~ Din cate imi aduc eu aminte in anime nu se intampla nimic intre cei doi , insa cred ca ar forma un cuplu ... daca nu frumos atunci macar interesant.
3)Inuyasha&Kagome ~ Nu sunt tocmai personajele mele preferate , insa trebuie sa recunosc faptul ca formeaza un cuplu foarte reusit.Se iubesc mult si ar face orice unul pentru celalalt.
4)Kouga&Ayame ~ Da , Ayame este putin stresanta (putin mai mult chiar) , insa cred ca numai fiindca nu este luata in seama de Kouga.Fac si ei o pereche destul de draguta.
5)Kohaku&Rin ~ Pai ... am auzit de multe ori ideea de "Sesshomaru&Rin" ... Un singur lucru am de spus si eu ... Chiar vi se pare ca Sesshomaru s-ar putea indragosti de un copil ? Rolling Eyes Stiu ca toti veti zice ca nu , asa ca de aceea m-am gandit la acest cuplu.Au varste apropiate si cred ca ar putea fi impreuna (cand mai cresc putin)
Sus In jos
 
Top 5 cupluri
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
anime rose :: Anime :: Inuyasha-
Mergi direct la: